افزايش رشته هاي كارشناسي و كارداني دانشگاه جامع علمي كاربردي

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي اظهار داشت : امسال 10 رشته كارشناسي و 5 رشته كارداني جديد به رشته هاي تحصيلي دانشگاه علمي كاربردي اضافه شده است.

۲۵ شهریور, ۱۳۹۶
272 بازدید

به گزارش مجله خبری عصر اعتدال دکتر حاتمي در نشست خبري صبح امروز گفتند : ثبت نام براي دوره هاي كارشناسي نيز از روز گذشته آغاز شده و تا ۵ شهريور ماه ادامه دارد كه با توجه به استقبال از ثبت نام احتمال تمديد ثبت نام نيز وجود دارد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: ۹۴ هزار نفر براي شركت در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی ثبت نام كردند كه حدود ۷۰ هزار نفر مي توانند ثبت نام قطعي كنند.
دكتر حاتمي ادامه داد: دانشگاه جامع علمي كاربردي تنها دانشگاهي است كه تفويض اختيار ويژه ای را براي گسترش رشته ها دارد و با توجه به حضور نماينده دفتر گسترش آموزش عالي در جلسات، برنامه ها و رشته های در شورای دانشگاه جامع علمي كاربردي پيشنهاد و تصویب می شود كه امسال نيز ۱۰ رشته كارشناسي جديد و ۵ رشته كارداني اضافه شده است.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسي فناوري صنايع شيميايي، منابع طبيعي و امور اراضي، توليد الياف مصنوعي ، كارشناسي ناپيوسته حرفه اي بازيگري، كارشناسي مديريتي كسب و كار اينترنتي، كارشناسي مديريت حرفه اي دفتري، مديريت آماد و كنترل اموال در نيروي انتظامي، پدافند غيرعامل ، كارشناسي حرفه اي مشاوره املاك و مستغلات، مديريت بازاريابي بيمه، رفاه اجتماعي و توانبخشي افراد كم  توان ذهني، طراحي و تكنولوژي دوخت، حسابداري، سلامت و مديريت خدمات حمل و نقل بين المللي و در مقطع کاردانی رشته سيستم هاي ارتباط و باربري بالگردها، نگهداري و تعمير بالگردها، پيشگيري انتظامي و امور دفتري اضافه شده است.
دكتر حاتمي در ادامه  تاكيد كرد: توجه جدي دانشگاه جامع علمی کاربردی به كيفيت است و نخستين نشانه آن فارغ التحصيل باكيفيت در اشتغال است؛ بنابراين يكي از برنامه هاي جدي دانشگاه جامع علمی کاربردی ماموريت گرا كردن مراكز و شناسايي موقعيت هاي جديد در مشاغل است.

 ايشان ضمن اشاره به كمترين میزان فارغ التحصيل بيكار در دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت: طرح توانمندسازي فارغ التحصيلان دانشگاهي را در نظر داريم و تعامل ما با صنعت بيش از گذشته شده است.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایان خاطر نشان کرد: بسته حمايتي از مخترعين را نيز در نظر گرفته ايم و تفويض اختيار از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را براي ارزيابي و گسترش طرح های واحدهاي فناورانه را داريم.

شما ممکن است علاقه مند

روح اله خدارحمی:پژوهش در پیشبرد اهداف بانک کشاورزی، نقش کلیدی دارد.
اقتصادی
0 اشتراک1 بازدید
اقتصادی
0 اشتراک1 بازدید

روح اله خدارحمی:پژوهش در پیشبرد اهداف بانک کشاورزی، نقش کلیدی دارد.

Alireza Rohani - آذر ۲۵, ۱۳۹۷

به گزارش مجله خبری عصر اعتدال مدیرعامل بانک کشاورزی که نزدیک به سه دهه پیش و به عنوان مسئول اداره…

دکتر دیواندری: آینده درخشانی برای بانک کشاورزی پیش بینی می کنم
اقتصادی
0 اشتراک1 بازدید
اقتصادی
0 اشتراک1 بازدید

دکتر دیواندری: آینده درخشانی برای بانک کشاورزی پیش بینی می کنم

Alireza Rohani - آذر ۲۵, ۱۳۹۷

به گزارش مجله خبری عصر اعتدال در این مراسم که روز یکشنبه25 آذر با حضور مدیران و کارشناسان در محل…

سوختگی در ایران ۸ برابر متوسط جهانی است
اجتماعی
0 اشتراک3 بازدید
اجتماعی
0 اشتراک3 بازدید

سوختگی در ایران ۸ برابر متوسط جهانی است

Alireza Rohani - آذر ۲۵, ۱۳۹۷

به گزارش مجله خبری عصر اعتدال دکتر محمد جواد فاطمی در نشستی که به مناسبت روز ملی پیشگیری از سوختگی…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.