Sunday, 15 December , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۸ - 18 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 3839
  پرینتخانه » ورزشی تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷ |

امیرحسین فتحی: زمان آن رسیده که مجیدی خودش را به عنوان مربی اثبات کند/ جپاروف فقط ۲ روز دیگر فرصت دارد/ منشا را نمی‌خواهیم

امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال گفت: گادوین منشا در لیست تیم ما حضور ندارد و برنامه‌ای برای جذب این بازیکن نداریم.

امیرحسین فتحی: زمان آن رسیده که مجیدی خودش را به عنوان مربی اثبات کند/ جپاروف فقط ۲ روز دیگر فرصت دارد/ منشا را نمی‌خواهیم
به گزارش مجله خبری عصر اعتدال امیرحسین فتحی درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: من همیشه ارتباط خوبی با فرهاد مجیدی داشته‌ام و از روزی که مسئولیت گرفته‌ام این ارتباط بیشتر هم شده است. مجیدی با توجه به اینکه کلاس‌های مربیگری را در بالاترین سطح خود پشت سر گذاشته است و یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های باشگاه است،‌ تصمیم گرفتیم کنار مربی بزرگ، کارنامه‌دار و باسابقه‌ای مانند شفر قرار بگیرد تا در آینده بتواند به باشگاه استقلال کمک کند. خوشبختانه با صحبت‌هایی هم که با شفر داشتیم این اتفاق افتاد و توانستیم از حضور مجیدی استفاده کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که باید تمهیداتی اندیشیده شود تا مشکلی در آینده برای فرهاد مجیدی پیش نیاید، تصریح کرد: مجیدی یکی از بزرگان و اسطوره‌های باشگاه استقلال است و پس از پایان دوران بازیگری، مدارج مربیگری بالایی را پشت سر گذاشته است. باید به او این فرصت داده می‌شد تا کنار باشگاه بزرگش باشد و خودش را به عنوان یک مربی ثابت کند.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به اینکه گفته می‌شود شفر در گذشته مخالف حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال بوده و آیا اکنون حضور مجیدی با هماهنگی شفر بوده است یا خیر، عنوان کرد: قطعاً هر مربی به کادر استقلال اضافه شود، با هماهنگی شفر خواهد بود. مگر می‌شود بدون هماهنگی شفر کسی به کادرفنی اضافه شود؟ در ضمن از زمانی هم که من آمده‌ام مخالفتی از شفر در این زمینه ندیده‌ام و فقط به دنبال زمان مناسب برای این کار بودیم. در چند وقت گذشته به دلیل شرایط باشگاه صلاح نبود این اتفاق بیفتد و خدا را شکر اکنون این اتفاق افتاد.

امیرحسین فتحی درباره جذب سرور جپاروف نیز گفت: دوست دارم یک بار برای همیشه در این مورد صحبت کنم. جپاروف بازیکن بزرگی است و دو سال نیز به عنوان ستاره در تیم استقلال حضور داشته است، اما هیچ بازیکنی بزرگ‌تر از باشگاه استقلال نیست. نام استقلال از هر شخصی بزرگ‌تر است و تا وقتی که من هستم اجازه نمی‌دهم هیچ بازیکنی با این نام بازی کند. ما از دو ماه پیش با این بازیکن صحبت کردیم و تقریباً به توافقات اولیه هم رسیدیم. جپاروف اعلام کرد ابتدا باید ۱۴۰ هزار دلار طلبش را به او پرداخت کنیم تا به ایران بیاید. ما هم ۴۰ هزار دلار به او پرداخت کردیم و ۳۰ هزار دلار دیگر را نیز اسپانسرمان تقبل کرد. پس از آن قرار شد این بازیکن به ایران بیاید و قراردادش را امضا کند، اما متأسفانه هر روز یک چیز جدید از طرف این بازیکن شنیدیم.

وی ادامه داد: همان‌طور که گفتم من اجازه نمی‌دهم کسی با شخصیت استقلال بازی کند. اگر جپاروف در یک یا دو روز آینده به ایران بیاید و در تست‌های پزشکی و بدنی شرکت کند، او را جذب خواهیم کرد، در غیر این صورت از جذب جپاروف صرفنظر می‌کنیم. باز هم تأکید می‌کنم این بازیکن پنج الی شش ماه است تمرین نکرده و باید ابتدا در تست‌های پزشکی و همچنین تست‌های بدنی شرکت کند و بعد با او قرارداد ببندیم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد وضعیت سیدحسین حسینی نیز یادآور شد: حسینی بازیکن خوب و بااخلاقی است و چندین سال سابقه حضور در استقلال را دارد. این فصل سالی است که او می‌تواند مزد زحمات خود را در تیم ما بگیرد. جای حسینی در جام ملت‌ها و همچنین جام جهانی نیز خالی بود. باشگاه استقلال دوست دارد از این بازیکن استفاده کند، اما هر بازیکنی برای فیکس شدن باید بجنگد و حسینی هم خارج از این قاعده نیست. مطمئناً این بازیکن با روحیه‌ای که دارد خواهد جنگید و به جایگاهش خواهد رسید.

فتحی درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه استقلال در خصوص پرونده سوپرجام نیز گفت: ما در حد توان‌مان پیگیر این موضوع هستیم و مستندات خودمان را نیز به دادگاه CAS ارائه کرده‌ایم و منتظر جواب این نهاد هستیم.

«با آمدن فرهاد مجیدی عده‌ای نگران هستند باشگاه استقلال دیگر فعالیت خاصی در فصل نقل‌وانتقالات نداشته باشد.»، سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به طرح این موضوع عنوان کرد: قطعاً من نه دنبال بمب هستم و نه ترقه. مجیدی بنا به نیاز تیم به کادر فنی اضافه شده است. درباره نقل‌وانتقالات هم ما در کمال آرامش در حال مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم و پیشنهادهای‌مان را نیز در این خصوص ارائه کردیم. امیدواریم در روزهای اخیر بازیکنان مدنظر را هم جذب کنیم.

وی در واکنش به این پرسش که «آیا باشگاه استقلال به دنبال جذب بازیکنان آفریقایی است؟»، تصریح کرد: بازیکنان متعددی در لیست ما هستند، هم برزیلی، هم آفریقایی و هم اروپایی. ما در حال بررسی این لیست هستیم و امیدواریم بازیکنانی را جذب کنیم که بتواند به تیم ما کمک کند.

فتحی درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال به دنبال جذب گادوین منشاست، گفت: منشا در لیست ما نیست و اصلاً در مورد این بازیکن نظر خاصی نداریم.

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه درباره مامه تیام نیز یادآور شد: حضور این بازیکن نیز در استقلال منتفی است، زیرا او اصلاً تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد. من در گذشته چند نوبت با این بازیکن صحبت کردم و او علاقه‌ای به بازگشت ندارد. به این ترتیب پرونده حضور تیام در استقلال بسته شده است و برای او در باشگاهش آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال به دنبال جذب مهاجمی نامدار است، اظهار داشت: شفر چند بازیکن را به ما پیشنهاد داده است و ما به دنبال جذب یک مهاجم هدف هستیم. امیدوارم بتوانیم این بازیکن بزرگ را به خدمت بگیریم.

فتحی در مورد اردوی تیم استقلال در کشور قطر و همچنین بازگشت لئاندرو پادووانی به استقلال نیز یادآور شد: اعضای تیم ما فردا برای برگزاری اردوی دو هفته‌ای عازم کشور قطر می‌شوند و امیدواریم تمرینات خوبی در این کشور داشته باشیم. بخش اعظم هزینه این اردو را آقای مهدیان و شرکت آراد تقبل کردند که جا دارد تشکر کنم. درباره پادووانی نیز باید بگویم من روز پنجشنبه هفته گذشته با این بازیکن صحبت کردم. او پیگیر وضعیت درمانی خود است و امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم از وی در کادر فنی تیم‌مان استفاده کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال در رابطه با اینکه گفته می‌شود بازیکنان استقلال از مشکلات مالی این تیم ناراحت هستند، گفت: بله، ما مشکلات مالی داریم. قبلاً هم گفته‌ام اکنون بیشتر باشگاه‌های ایران درگیر این مشکلات هستند و امیدوارم با پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم و با کمک اسپانسرمان هر چه سریع‌تر این مشکلات برطرف شود و از بازیکنان هم بابت صبوری که انجام داده‌اند، تشکر می‌کنم.

وی در ادامه با بیان اینکه استقلال همیشه یک پای قهرمانی در لیگ بوده است، گفت: ما تیم‌مان را برای قهرمانی آماده می‌کنیم و امیدواریم این افتخار در پایان فصل نصیب ما و هواداران‌مان شود.

فتحی درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال مذاکراتی با عمر الخریبین، مهاجم سوریه‌ای تیم الهلال عربستان داشته است، گفت: خیر، چنین چیزی نیست. این بازیکن چندین ماه است آسیب دیده. ما ابتدا روی این بازیکن نظراتی داشتیم، اما اکنون در لیست ما حضور ندارد.

سرپرست باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت مرتضی تبریزی نیز یادآور شد: تبریزی بازیکن ماست و در لیست شفر نیز حضور دارد. قطعاً در نیم‌فصل دوم هم در خدمت این بازیکن خواهیم بود.

انتهای پیام/

|
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.